Pohádky výjimečných hrdinů

16.11.2022

Pohádky psané na míru skutečným hrdinům, kteří každý den bojují s nepřízní osudu. Vtáhnou vás, potěší, překvapí i rozesmějí. Jsou totiž psané srdcem. 

Pro projekt Mám srdce pomáhám jsem napsala pohádku O princezně Laurince. Smyslem bylo udělat z nemocných dětiček hrdiny pohádkových příběhů, kterými se někteří už bohužel nikdy nestanou.

Na projektu se podílelo spoustu českých autorů, známých více či méně. Veškerý výtěžek z prodej poputuje konkrétnímu hrdinovi, jehož si při koupi vyberete. Stačí kliknout na tlačítko výše a můžete vybírat.

Každý hrdina má svůj pohnutý příběh. Moje slečna Laurinka se jako miminko stala obětí domácího násilí. Následky si bohužel ponese doživotně.

Dobrých skutků není nikdy dost. A jste to právě vy, kdo teď může dětičkám přispět na lepší budoucnost, na léčbu, nebo jim jen vykouzlit úsměv na rtech. Protože někdy ti nejmenší z nás musí být nejstatečnější.

Každý den se potýkají s nepřízní osudu. Přesto se nevzdávají a věří v další lepší ráno.

Sbírka 66 pohádek je inspirovaná skutečnými hrdiny a jejich životními příběhy. Nestává se často, že by někdo zachraňoval svět z vozíčku, ocitl se ve světě kouzel a čar i s neposlušnýma nožičkama nebo prožíval tajuplná dobrodružství přímo ze své postýlky. Přesto jsou to oni, kdo na zemi, v moři i ve vesmíru prožívají úžasné okamžiky plné naděje, odvahy i lásky.

Nechte se vtáhnout do jejich světa plného dobrodružství, které vám vykouzlí úsměv na tváři. Ten ani přes svůj handicap tito výjimeční hrdinové neztrácejí.

Veškerý výtěžek z prodeje knihy obdrží rodiny dětských hrdinů na usnadnění jejich životní cesty.