O kom, o čem? O mně!

Říkali mi, že bych měla dělat něco pořádného.
A tak jsem je poslechla.

Červen 1990 byl plný významných událostí. Například první svobodné volby. Pár dní po nich, během Mistrovství světa ve fotbale, jsem se narodila. Strejda si to pamatuje, protože jsme vyhráli nad Rakouskem 1:0.

Vyrostla jsem na vesnici v Brdech s láskou k tamější přírodě. Ale vždycky mě to táhlo do tutý Plzně, kde jsem vystudovala knihovnictví. V současnosti zde bydlím s manželem a vychováváme tři holčičky, protože jsme chtěli chlapečka.

Psaní mě provázelo celým životem. Od čtvrté třídy jsem přispívala do novin, školních časopisů a psala do šuplíku. Nějaký čas jsem koketovala i s hudbou, ale v současnosti se podílím jen na marketingu a propagaci menších hudebních festivalů a jednotlivých akcí. 

V roce 2019 jsem měla tu čest být spoluautorkou rozsáhlé výstavy #Nezapomeňme, kterou v Plzeňském kraji realizovala společnost Post Bellum. Tato akce mě motivovala, abych přepsala svůj šuplíkový román, se kterým jsem uspěla u nakladatelství MOBA. Napsat knihu a zaujmout u nakladatele, byl vždycky můj sen.

Nyní píšu povídky do soutěží, recenze pro fanatasymag.cz a pracuji na další knize, protože bychom neměli přestávat snít. :)

Doufám, že se vám Nepečené dezerty Kateřiny A. budou líbit jako ostatním čtenářům .