O kom, o čem? O mně!

Říkali mi, že na to nemám a měla bych jít dělat něco normálního.
A tak jsem je poslechla.
Psaní je normální.

Červen 1990 byl plný významných událostí. Například první svobodné volby. Pár dní po nich, během Mistrovství světa ve fotbale, jsem se narodila. Strejda si to pamatuje, protože jsme vyhráli nad Rakouskem 1:0.

Vyrostla jsem na vesnici v Brdech s láskou k tamější přírodě. Ale vždycky mě to táhlo do tutý Plzně, kde jsem vystudovala knihovnictví. V současnosti zde bydlím s manželem a vychováváme tři holčičky, protože jsme chtěli chlapečka.

Psaní mě provázelo celým životem. Od čtvrté třídy jsem přispívala do novin, školních časopisů a psala do šuplíku. Nějaký čas jsem koketovala i s hudbou, ale v současnosti se podílím jen na marketingu a propagaci menších hudebních festivalů a jednotlivých akcí. 

V roce 2019 jsem měla tu čest být spoluautorkou rozsáhlé výstavy #Nezapomeňme, kterou v Plzeňském kraji realizovala společnost Post Bellum. Tato akce mě motivovala, abych přepsala svůj šuplíkový román. Má prvotina vznikla v roce 2015 jako reakce na jednu nepovedenou životní etapu. Během roku 2020 jsem svůj text téměř celý přepsala a nabídla nakladatelství. Uspěla jsem hned na první pokus u jednoho z největších nakladatelů v ČR - Nakladatelství MOBA.

Napsat knihu byl vždycky můj sen. Zaujmout u nakladatele byl další. Asi je na čase snít dál. ;-)

Doufám, že se vám Nepečené dezerty budou líbit jako ostatním čtenářům .

Těším se na vaše reakce  :-)